Przezroczyste etui z nadrukiem do iPhone 7 Plus

Przezroczyste etui z nadrukiem do iPhone 7 Plus
Etui z nadrukiem do iPhone 7 Plus – sklep 4kom.pl

Przezroczyste etui z nadrukiem do iPhone 7 Plus to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują stylowej ochrony na swój telefon. Wykonane z silikonu etui na telefon są przezroczyste, a przez to nie zasłaniają w całości oryginalnego designu, pozwalając cieszyć się klasycznym wyglądem telefonu iPhone 7 Plus zaproponowanym przez jego producentów. Tym jednak różni się to etui Apple od innych przezroczystych etui, że dodatkowo ma kolorowy nadruk, dodający całości uroku.

Przezroczyste etui z nadrukiem do iPhone 7 Plus – dlaczego warto je mieć?

Jak wiemy, etui na telefon to sposób ochrony przed zniszczeniami. Silikonowe etui jest przyjemne w dotyku, można je bez problemów nakładać oraz zdejmować w każdej chwili. Jego dopasowanie do danego modelu telefonu umożliwia bezproblemowe korzystanie z urządzenia. Dostęp do przycisków lub innych elementów, np. aparatu, jest tutaj w pełni swobodny i nie stanowi problemów. Etui Apple jest równie cienkie i lekkie, co iPhone 7 Plus. Dlatego nie zwiększa jego oryginalnych rozmiarów i pozwala zachować jego wyjątkową smukłość. Do ochrony etui należy chronienie telefonu przed zarysowaniami oraz zabrudzeniami w trakcie codziennego użytkowania. Dużym jednak plusem jest to, że etui ochroni telefon w trakcie jego upadku z niewielkiej wysokości. Znacząco zmniejszy siłę wstrząsów i zminimalizuje ryzyko wystąpienia poważnych uszkodzeń.

Etui z nadrukiem na telefon Apple iPhone 7 Plus to także ciekawy sposób na wyróżnienie swojego smartfona spośród wielu innych – podkreśla nasz charakter oraz zainteresowania, często zdradza to, co robimy w wolnym czasie i co jest dla nas ważne.

Jak znaleźć odpowiednie etui z nadrukiem dla siebie?

Do wyboru jest wiele różnych nadruków. Obszerna kolekcja obejmuje przede wszystkim postacie z bajek, pozwalając na wybór między księżniczkami, super bohaterami lub ulubionymi zwierzakami. Nie brakuje też różnych rodzajów sportów, np. jogi, siatkówki czy piłki nożnej. W wyborze kierować można się czy to własnymi zainteresowaniami, czy po prostu gustem, wybierając to, co nam się po prostu podoba.