Projektowanie własnego nadruku na etui

Projektowanie własnego nadruku na etui to nie tylko sposób na stworzenie dokładnie takiego etui, o jakim marzymy, ale także świetna zabawa i satysfakcja w chwili, kiedy to etui znajdzie się już w naszych rękach. Do tego, by zaprojektować etui, potrzebujemy specjalnego kreatora, który krok po kroku pokieruje nas po kolejnych etapach jego tworzenia. Sam proces jest bardzo łatwy i nie sprawi z pewnością żadnych problemów osobie, która nigdy wcześniej tego nie robiła.

Projektowanie etui na telefon – jak to wygląda?

Dzięki możliwości skorzystania z kreatora projektowanie etui na telefon jest możliwe dla każdego. Również dla tych, którym pozornie wydaje się, że nie umieliby tego zrobić. O tym, jak wyglądać będzie etui po skończonym projektowaniu, dowiadujemy się od razu! Wszystkie nasze decyzje widać w podglądzie, przez co nie musimy obawiać się, że otrzymamy coś, co się nam nie spodoba.

Przy używaniu kreatora mamy do wyboru na początku różne kolory, które stałyby się tłem dla naszych nadruków. Jeśli jako wzór wybierzemy coś, co zajmuje całe etui, to kolor nie będzie w zasadzie ważny. Ma on jednak znaczenie, kiedy chcemy, by nadruk zajmował jedynie połowę etui, a pozostała pozostawała przezroczysta (co ma ten plus, że nie zasłania oryginalnego wyglądu telefonu). Po wybraniu koloru lub pozostawieniu przezroczystego, przechodzimy do wybrania jednego z gotowych szablonów lub decydujemy się na własne etui z nadrukiem. Następnie wybieramy własną grafikę czy też zdjęcie. To świetna okazja do stworzenia etui przypominającym nam o wakacyjnych wspomnieniach, kiedy razem z przyjaciółmi leżeliśmy na rozgrzanej od słońca plaży.

Projektowanie własnego nadruku na etui – dlaczego warto?

Wiele osób decyduje się na projektowanie własnego etui ze względu na chęć stworzenia dokładnie takiego etui, jakie sobie wymarzyli. Czasem są to podpatrzone pomysły, które potem nie były już dostępne, innym razem znalezione dawno temu grafiki w internecie, które chciałoby się mieć na etui. To również tańszy sposób na to, by zyskać etui ze zdjęciem ulubionego zespołu, które oryginalnie jest na to za drogie. Powodów, dla których inni to robią, jest wiele i dla wszystkich ich warto.