Pancerne i transparentne – etui na telefon od Alogy

Kiedy sprawdzi się transparentne etui? Na pewno przy nowym telefonie. Jeśli posiadasz wymarzonego smartfon ulubionej marki, to na pewno nie chcesz go zakrywać. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się przezroczysty case. Część osób na pewno powie, że w większości wypadków są one dodawane do telefonu. To prawda, tylko bardzo często takie etui żółknie i nie nadaje się do dłuższego użytkowania. My dziś przedstawimy doskonałe rozwiązanie, jakim jest silikonowe etui pancerne ShockProof Alogy. Na czym polega wyjątkowość tego futerału? Na tym, że jest on bardzo wytrzymały i doskonale zabezpiecza telefon podczas upadku, amortyzując moc uderzenia. Dzięki poduszkom powietrznym, które zabezpieczają ranty telefonu, Twój smartfon przeżyje upadek z naprawdę dużej wysokości.
Wysoko wyprowadzony rant case doskonale zabezpiecza wyświetlacz i aparat przy odłożeniu telefonu na płaskiej powierzchni. Etui ma dobry skok przycisków, dzięki czemu korzysta się z telefonu naprawdę przyjemnie.

Większość pancernych etui jest dość topornych. Bardzo dokładnie zasłaniają telefon – oczywiście wszystko za cenę bezpieczeństwa urządzenia. To etui od Alogy natomiast jest naprawdę bardzo minimalistyczne i nie zwiększa gabarytów telefonu. Dzięki temu bez problemu zmieścisz go w uchwyt rowerowy. Posiada on również wszystkie niezbędne wycięcia, przez co bez problemu podłączysz ładowarkę lub słuchawki. Taki case idealnie sprawdzi się u osób aktywnych, którym zależy na ochronie telefonu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Jeśli i ty lubisz wszelkiego rodzaju aktywności sportowe na świeżym powietrzu, to koniecznie odwiedź nasz sklep 4kom.pl i sprawdź jakie akcesoria sportowe przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.