Nadruki ze zwierzakami na Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 to aktualnie najnowszy flagowiec firmy, który bije rekordy popularności wśród użytkowników preferujących system Android. Premiera każdego urządzenia z serii Galaxy S odbija się szerokim echem na całym świecie. Wielu użytkowników w momencie zakupu S7, już zastanawia się w jaki sposób może go ozdobić w taki sposób, aby na tle innych modeli po prostu wyróżniał się. Sposobem na to z pewnością jest zakup etui z nadrukiem, które jest modnym dodatkiem do każdego telefonu, przy okazji również skutecznie zabezpieczając urządzenie przed wszelkimi otarciami i zarysowaniami.

Etui z nadrukiem Samsung Galaxy S7

W ofercie sklepu 4kom.pl jest dostępnych aktualnie ponad 500 wzorów. Wszystkie nadruki są wykonane na elastycznym etui silikonowym charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. To właśnie trwałość druku w połączeniu z dobrym silikonem, pozwala cieszyć się z unikalnego etui przez długi czas.

Modne wzory etui: zwierzaki

Spora część oferty ze wzorami stanowią zwierzaki. Zarówno czarno-białe nadruki na białym tle, jak również kolorowe wektorowe. Wszystkie są efektowne, wyraźnie podkreślając urządzenie na którym etui jest założone.

wzory etui z nadrukiem zwierzaki

Do wyboru mamy kilka wariantów np. powyższa galeria przedstawia piękne kolorowe, nieco abstrakcyjne namalowane zwierzaki – kotki, sowy, wilki oraz lwy. Z pewnością takie wzory przypadną do gustu właśnie wszystkim miłośnikom zwierząt. Czarny kolor tła pasuje idealnie do czarnej wersji smartfona Galaxy S7.

wzory etui z nadrukiem zwierzaki na białym tle

Z kolei nasze wektorowe zwierzaki na białym tle pasują idealnie do białej wersji. Styl jaki zostały wykonane nadruki sprawia, że nadruk jest wręcz naniesiony na tylną klapkę i stanowi jego nieodłączny element. Tutaj również mamy do wyboru przepiękne wzory – psów, kotków, wilków itd.

Smartfon Samsung Galaxy S7 mimo, że sam w sobie posiada już wystarczająco wiele wdzięku to warto zadbać o jeszcze większe wyróżnienie tego niezwykłego urządzenia. Chyba nie ma lepszego sposobu, niż nadruk swojego ulubionego zwierzaka, który doskonale przyozdobi tylną część telefonu.