Modne wzory dla iPhone 4 4s

iPhone 4/4s mimo, że jego premiera miała miejsce już jakiś czas temu to nadal jest to jeden z najchętniej kupowanych smartfonów z tzw. drugiej ręki. Ponieważ nadal jego funkcje oraz parametry nadal mogą z powodzeniem rywalizować z tymi dzisiejszymi telefonami ze średniej półki. W momencie zakupu telefonu warto zaopatrzyć się w etui, chociażby ze względu na szklany tył, który jest dość wrażliwy na upadki. Zatem etui z nadrukiem może być świetną propozycją dla wszystkich, którzy chcą wyróżnić ten smartfon na tle innych.

Modne wzory dla iPhone 4 4s

Wzorów etui z nadrukiem na iPhone 4 jest naprawdę dużo z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu nadruk ma wyrażać w pewnym sensie nas samych np. to co robimy na co dzień lub to co nas interesuje, inspiruje. Dlatego gama ponad 500 dostępnych wzorów pozwoli nam w łatwy sposób znaleźć ten właściwy, który będzie nam towarzyszył w raz z smartfonem wszędzie.
modne wzory dla iphone 4 4s

Teraz modny wzór może znaleźć się na pleckach Twojego iPhone

Lubisz owoce? To może nadruk z arbuzami lub z truskawkami będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie? Bo jeśli lubimy jeść owoce to znaczy, że kojarzą się nam z czymś przyjemny. Z pewnością to świetny sposób na sprawienie sobie takiej przyjemności, bo kto nie lubi patrzeć na coś, co nam sprawia przyjemność i wywołuje przyjemne odczucia?

iPhone 4 jak już wcześniej zostało wspomniane, nie należy już do najnowszych telefonów na rynku jednak nadal to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników robienia zdjęć, ponieważ aparat główny w iPhone 4s jest naprawdę dobry, jakość zdjęć z powodzeniem może konkurować dzisiejszymi topowymi smartfonami z średniej półki. Dodatkowo telefon pracuje na bardzo ekonomicznym system iOS, który nadal jest zdecydowanie bardziej optymalny i szybszy, niż system Android czy Windows Phone.