LG K10 Batman czy Superman

LG K10 Batman czy Superman to dwa dostępne wzory w naszym sklepie internetowym, które tak samo jak w filmie, również tutaj toczą pomiędzy sobą rywalizacji. A o co? Oczywiście głównie o uznanie przez klienta, bo zwolenników zarówno jednego i drugiego super bohatera jest naprawdę wielu.

Etui z nadrukiem LG K10 Batman

Batman postać fikcyjna, bohater naprawdę wielu kultowych serii komiksów oraz różnych adaptacji filmowych. Ten niezwykle popularny super bohater od dawna toczy walkę ze swoimi odwiecznymi wrogami Jokerem czy z Panem Dwie Twarze. Batman jak każdy super bohater posiada super wyposażanie: niezwykły funkcjonalny kostium, pas z podręcznym wyposażeniem, batrangi (małe bumrangi o podobnym do logo Batmana), Batbolasa oraz Batline. Ponadto posiada również super nowoczesne pojazdy: Batmobil, Batcycle, Batplane, Batboat. Jak na super bohatera Batman dysponuje całkiem niezłym ekwipunkiem.
Etui z nadrukiem LG K10 Batman

Etui z nadrukiem LG K10 Superman

Superman to również postać fikcyjna był bohaterem, pomagał ludziom i walczył ze złem. Był ubrany w obcisły niebieski strój, na nim czerwone slipki oraz złoty pas. Posiadał również czerwoną pelerynę oraz czerwone buty. Na klatce piersiowej miał również charakterystyczny znak – czerwone „S” tak jak oferowane etui z nadrukiem w diamencie z czerwoną obwódką i żółtym tłem. Miał ciemne włosy i był umięśniony. Superman tak naprawdę nazywał się Clark Kent.
Etui z nadrukiem LG K10 Batman
Zarówno Batman, jak i Supermanależy do najbardziej znanych postaci komiksowych. Obaj są superbohaterami, których zadaniem jest walka ze złem i pomoc ludziom. Batman nie posiada żadnych nadludzkich mocy, swoje zdolności zawdzięcza treningowi fizycznemu, unikalnym gadżetom i pojazdom.

LG K10 Batman czy Superman

Wybór jest niezwykle trudny w tym przypadku, ponieważ decydując się na zakup etui z nadrukiem, warto chwile się zastanowić, która postać bardziej nas inspiruje. Jeśli nie możemy zdecydować się na wybór jednej postaci to może warto zakupić oba wzory i wymieniać etui na telefon raz na jakiś czas?