Etui z nadrukiem Xiaomi Redmi Note 5

Etui z nadrukiem Xiaomi Redmi Note 5
Etui na telefon z nadrukiem Xiaomi Redmi Note 5 – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem Xiaomi Redmi Note 5 to atrakcyjne połączenie najnowszych trendów z ultracienką ochroną smartfona Xiaomi. Do wyboru ponad mamy pełna bazę ciekawych i unikalnych wzorów, wśród których każdy znajdzie nadruk odzwierciedlający jego upodobania.

Etui z nadrukiem Xiaomi Redmi Note 5 z czego zostało wykonane?

Etui wykonane zostało z silikonu, dzięki czemu jest przyjemne w dotyku i proste do nałożenia. Z łatwością też możemy etui umyć – wystarczy do tego jedynie lekko zwilżona chusteczka. W porównaniu z innymi materiałami silikon zbiera najmniej zanieczyszczeń, a poprzez to, że etui z nadrukiem Xioami jest przezroczyste, nie widać na etui śladów palców w trakcie codziennego korzystania z telefonu.

Dopasowane do potrzeb w każdym detalu

Etui z nadrukiem do Xiaomi Redmi Note 5 stworzone zostało z myślą o tym właśnie modelu. Dzięki temu każdy użytkownik zyskuje szybki i bezproblemowy dostęp do przycisków oraz złącz; bez konieczności zdejmowania etui można ładować telefon czy też słuchać muzyki poprzez podłączone do telefonu słuchawki. Specjalny otwór znajduje się również tam, gdzie telefon Xioami ma obiektyw aparatu.

Etui z nadrukiem Xiaomi Redmi Note 5 zobacz wszystkie wzory i wybierz swój ulubiony

Wśród dostępnych do wyboru wzorów etui z nadrukiem są m.in. bardzo modna obecnie motywy egzotyczne. Nie brakuje więc kolorowych kwiatów, egzotycznych ptaków czy zwierząt. Zachęcamy do samodzielnego sprawdzenia przygotowanych propozycji. Wszystkie etui tworzone są niezwykle starannie, co sprawia, że nadruk nie schodzi nawet po dłuższym czasie korzystania z etui, zachowując swój pierwotny wygląd przez długi czas.