Etui z nadrukiem Xiaomi Redmi 5 Plus

Etui z nadrukiem Xiaomi Redmi 5 Plus
Etui silikonowe z nadrukiem Xiaomi Redmi 5 Plus – sklep 4kom.pl

Chińska marka Xiaomi wdarła się przebojem na polski rynek telefonów komórkowych i ma coraz większe grono zwolenników. I to właśnie do nich stworzona została dedykowana linia etui z nadrukiem Xiaomi, dopasowana do modeli tej marki i doskonale współgrająca z ich funkcjonalnością. W praktyce oznacza to, że etui i silikonowe ochrony na obudowę nie blokują żadnej funkcji użytkowej telefonu, a za do idealnie chronią go w kryzysowych sytuacjach jak przypadkowe upuszczenie na ziemię lub uderzenie w twardą powierzchnię.

Dlaczego nadruk?

Telefony noszone w specjalnym etui z nadrukiem są nie tylko świetnie chronione. Ale przede wszystkim fantastycznie wyglądają, znacznie wyróżniając się i odznaczając na tle innych smartfonów – niekoniecznie nawet tej samej marki. Dodatkowo możliwość stworzenia profilowego nadruku sprawia, że telefon staje się przedmiotem bardzo osobistym i indywidualnym,

Etui z nadrukiem Xiaomi Redmi 5 Plus pozwala na pełną funkcjonalność

Chociaż z pozoru etui z własnym nadrukiem może wyglądać wyłącznie jak kolorowy gadżet nawiązujący do współczesnych trendów modowych, to zachowuje ono w pełni swoją funkcjonalność. A to oznacza, że etui na telefon z nadrukiem Xiaomi Redmi 5 Plus nie tylko świetnie wygląda, ale i świetnie chroni telefon przed eksploatacją: wycieraniem się obudowy, zabrudzeniami, pozostawionymi smugami. To równie ważne jak samo dopasowanie ochronnej obudowy do telefonu. Właśnie w taki sposób, aby nie blokować dostępu do przycisków funkcyjnych albo gniazd wejściowych. Takie etui jest więc gadżetem modnym i nowoczesnym. Ponadto bardzo praktycznym, w który naprawdę warto zainwestować.