Etui z nadrukiem wzór Wilk

Etui z nadrukiem wzór Wilk
Etui z nadrukiem Wilk – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Wilk to idealna propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy próbują się odnaleźć wśród proponowanych na rynku etui na telefon. Propozycja wilka jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy z jednej strony potrzebujemy czegoś, co będzie przyjemne dla oka – nadruki stają się w tym niezwykle pomocne – a z drugiej strony będzie też męskie. Płeć męska często wybiera jednokolorowe etui na telefon, właśnie ze względu na to, że te proponowane przez producentów etui są zbyt kolorowe, posiadają damskie wzory i nie nawiązują w żaden sposób do męskich zainteresowań. Etui z nadrukiem wzór Wilk jest rozwiązaniem tych problemów.

Etui z nadrukiem wzór Wilk – co symbolizuje?

Wilk symbolizuje siłę, waleczność i umiejętność pracy w zespole. Wilki, jako zwierzęta, poruszają się w swoim watahach, będąc postrachem całego lasu. Trudno zaprzeczyć temu, że taka symbolika prędzej nawiązuje do męskich wartości niż odcienie różu, zabawne pączki czy słodkie zwierzątka.

Etui na telefon z wilkiem, którego mina jednoznacznie wskazuje na to, że gotowy jest do ataku – budzi zainteresowanie. Całość pokryta jest niebieskimi odcieniami, a jedynie oczy wilka wpadają w czerwony. Zdarza się też, że ten model etui wybierają kobiety – również i dla nich nadruk jest intrygujący. Prawdą jest jednak, że dla mężczyzn bywa to często jedynym rozwiązaniem, dlatego to oni stanowią większą grupę odbiorców tego nadruku.