Etui z nadrukiem wzór We’re All Mad Here

Etui z nadrukiem wzór We're All Mad Here
Przezroczyste etui z nadrukiem LG K10 We’re All Mad Here – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór We’re All Mad Here to idealna propozycja przede wszystkim dla dziewczyn. Kot z Alicji w Krainy Czarów prezentuje się tu wyjątkowo ciekawie wraz z kolorem różowym. Słynne hasło z filmu dodatkowo zwiększa atrakcyjność etui. Dlaczego więc nie zdecydować się na jego kupno? Czy aby kot z Alicji nie miał czasem racji, że wszyscy jesteśmy delikatnie szaleni?

Etui z nadrukiem wzór We’re All Mad Here – dla kogo?

Etui z nadrukiem to ciekawy pomysł na prezent dla samego siebie lub dla bliskiej nam osoby. Jeśli mamy kogoś, kto jest fanem Alicji w Krainie Czarów lub wielkim wielbicielem przedstawionego tu kota, to właśnie znaleźliśmy prezent idealny. Etui z nadrukiem to dobry pomysł, który przy niewielkim nakładzie gotówki jest w stanie uszczęśliwić. Warto dodać, że na punkcie kota z Alicji oszaleli już chyba wszyscy i ciężko oprzeć się sympatii wobec słów, które wypowiedział.

Etui z nadrukiem wzór We’re All Mad Here w różowym wydaniu stanie się szybko ciekawym podkreśleniem charakteru osoby, która z takiego etui korzysta. Będzie też stylowym dodatkiem dla telefonu oraz jego ochroną.