Etui z nadrukiem wzór Starbucks Coffee

Etui z nadrukiem wzór Starbucks Coffee
Etui na telefon z nadrukiem Starbucks Coffee – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Starbucks Coffee przedstawia kubeczki plastikowe z kawą (prawdopodobnie mrożoną), która wykończona została pysznie wyglądającą pianką i polana karmelową czy też toffie polewą. Tym, którzy właśnie poczuli chęć tego, by się tej kawy napić, taki model etui na telefon pasuje najlepiej!
Etui z nadrukiem wzór Starbucks Coffee stworzone zostało z myślą o miłośnikach kawy. Szczególnie tej, która pochodzi od znanej marki Starbucks. Choć wszyscy znamy tradycyjne kubeczki na wynos, na jakich znajdują się nasze imiona, to nie brakuje prawdziwych fanów, dla których taka kawa jest niemalże codziennym nawykiem.

Etui z nadrukiem wzór Starbucks Coffee dla kogo?

To etui z nadrukiem pasuje idealnie właśnie do nich. Kubeczki kawy ze Starbucks’a rozmieszczone są na różowym, lekko pudrowym tle. Stąd docelową grupą dla tego wzoru są przede wszystkim kobiety, ceniące dobrą kawę i oczywiście styl. Jeśli czujesz, że znasz kogoś, kto ucieszy się z takiego wzoru etui – być może właśnie znalazłeś dla niego model idealny. Warto dodać, że etui wykonane jest z niezwykłą dokładnością, co czyni grafikę wyraźną.