Etui z nadrukiem wzór Obłoki Jednorożec

Etui Z Nadrukiem wzór Obłoki Jednorożec
Etui z nadrukiem Obłoki Jednorożec – sklep 4kom.pl

Etui Z Nadrukiem wzór Obłoki Jednorożec to odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają etui uroczego ze słodkimi nadrukami. Ten nadruk jest przede wszystkim właśnie uroczy. Widoczny na nim jednorożec przesiaduje na chmurce, dumnie prezentując się wśród pozostałych chmur oraz kolorowej tęczy.

Można zgadywać, że jednorożec jest gdzieś w bajkowej krainie lub wysoko nad nami. Nikt nie zaprzeczy przecież temu, że jednorożce potrafią latać. Tym, co wyróżnia te bajkowe istoty spośród innych jest – jak sama nazwa wskazuje – róg widoczny na jego głowie. Ten jednorożec wygląda przeuroczo i swój róg przedstawiony ma w delikatnej formie, przypominającej jednocześnie kręcone lody. Warto też dodać, że zwierzątko ma różowe, ciągnące się wzdłuż ciała włosy. Czy ktokolwiek byłby w stanie obojętnie spojrzeć na takie etui?

Etui z nadrukiem wzór Obłoki Jednorożec dla kogo?

O tym, że etui z nadrukiem wzór Obłoki Jednorożec jest uwielbiane przez dzieci, przekonało się już wielu rodziców. Czasem zdarza się, że kupują oni swoim dzieciom kolorowe etui, by te nosiły w nich swój telefon i dbały o jego bezpieczeństwo.