Etui z nadrukiem wzór Myszka Miki

Etui z nadrukiem wzór Myszka Miki
Etui z nadrukiem Myszka Miki – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Myszka Miki przedstawia jedną z najpopularniejszych myszek na świecie i jedną z najbardziej ukochanych przez dzieci postaci Disney’a. Kiedy dorastamy, bohaterowie ulubionych bajek z dzieciństwa wciąż pozostają niewinnymi i grzecznymi stworkami. Jednak w przypadku etui z nadrukiem wzór Myszka Miki widzimy, że sytuacja ta może ulec zmianie. Myszka zakrywa swoje oczka dłońmi, pokazując palec, którego gest jest jednoznaczny.

Etui z nadrukiem wzór Myszka Miki dla kogo?

Zabawne etui wybierają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dla niektórych założenie takiego etui na telefon jest oznaką tego, by mu po prostu nie przeszkadzać – myszka stara się powiedzieć „zostawcie mnie w spokoju”? Jeśli ktoś traktuje etui na telefon, jako ozdobę często zmienianą. W zależności od nastroju, to etui na telefon z myszką zarezerwować może sobie na gorszy dzień, kiedy nie chce z nikim rozmawiać lub potrzebuje od ludzi spokoju.

Najczęściej etui z nadrukiem wzór Myszka Miki kupują nastolatkowie. To dla nich odmienne zachowanie znanej z dzieciństwa myszki jest najbardziej interesujące.