Etui z nadrukiem wzór Motyle

Etui z nadrukiem wzór Motyle
Etui z nadrukiem Motyle – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Motyle to etui, które w całości wypełnione zostało kolorowymi motylami. Widać je na pełnej powierzchni etui, jednak przestrzeń między nimi jest przezroczysta i odsłania oryginalny wygląd telefonu.

To dobre rozwiązanie dla tych, którzy szukają czegoś ciekawego w wyglądzie i jednocześnie chcą, by telefon miał w sobie coś z oryginalnego wyglądu. Ma to znaczenie szczególnie w tych modelach smartfonów, które już same w sobie są ładne. Etui ma zapewnić im odpowiednią ochronę przed zniszczeniem czy zarysowaniem, z kolei nadruk na nim oryginalność i wyróżnienie spośród innych smartfonów nawet tej samej marki.

Etui z nadrukiem wzór Motyle dla kogo?

Etui z nadrukiem wzór Motyle wykonane zostało w wysokiej jakości, dzięki czemu sam nadruk jest dobrze widoczny i wyraźny, a jego trwałość gwarantuje, że z czasem nie zmyje się tak łatwo i nie da porysować, gdy będziemy nosić nasz telefon w kieszeni lub w torebce. Taki wzór idealnie pasuje do marzycielek, wielbicielek motyli i romantyzmu. Często daje się takie etui w prezencie.