Etui z nadrukiem wzór Merlin Z Papierosem

Etui z nadrukiem wzór Merlin Z Papierosem
Etui silikonowe z nadrukiem iPhone 4/4S – merlin z papierosem – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Merlin Z Papierosem to motyw dla prawdziwych artystów, którzy kochają niecodzienne formy i kolory. Przedstawiona tu kultowa postać i znana wszystkim pod postacią seksbomby lat 50 i 60, nabiera tu bardziej nowoczesnego wymiaru. W mozaice kolorów wygląda intrygująco i skutecznie przyciąga wzrok. Jeśli ktoś pragnie się wyróżnić i zwrócić uwagę nie tylko na swój telefon, ale przede wszystkim na siebie, powinien wybrać właśnie to etui z nadrukiem Merlin.

Etui z nadrukiem wzór Merlin Z Papierosem

Papieros w dłoni jest oznaką delikatnej nonszalancji. Wymowne spojrzenie, które jakby chciało zakomunikować, że jest ponad innymi, albo przynajmniej to, że zmartwienia innych jej nie obchodzą. Podobnie jest z właścicielami takich etui. Głównie są to kobiety, które czują, że doczesne zmartwienia wielu ludzi ich nie dotyczą. Żyją beztrosko, pogrążona w artyzmie, niewzruszone co do tego, co ludzie o nich myślą.

Etui z nadrukiem wzór Merlin Z Papierosem to jeden z popularniejszych motywów, który zyskuje poprzez ciekawość formy i kolorów. W połączeniu z najseksowniejszą kobietą w dziejach ludzkości naprawdę trudno jest się powstrzymać przed zakupem.