Etui z nadrukiem wzór Kung Fu Panda

Etui z nadrukiem wzór Kung Fu Panda to ciekawa propozycja dla miłośników bajek. Ukazana na obrazku Panda nie jest oczywiście zwykłą pandą, a Kung Fu Pandą, jaka potrafi o wiele więcej. Jeśli ktoś trenuje karate, może zainteresować się tym etui z nadrukiem, by podkreślić swoje poczucie humoru.

Etui z nadrukiem wzór Kung Fu Panda
Etui silikonowe z nadrukiem HTC Desire 626 – kung fu panda

Etui z nadrukiem wzór Kung Fu Panda

Pałeczki do jedzenia chińszczyzny w lewej łapce Pandy wyraźnie wskazują na to, że zwierzę szykowało się właśnie do zjedzenia azjatyckiej potrawy! Z tego właśnie powodu dla wszystkich tych, którzy kochają Azję i są zakochani w jej kuchni oraz kulturze, etui ze wzorem Kung Fu Panda okaże się przyjemnym ozdobieniem telefonu. W dodatku przypominać będzie o własnych zainteresowaniach, jakimi jest Azja i jej potrawy.

Etui z nadrukiem wzór Kung Fu Panda pasuje do osób radosnych, z poczuciem humoru, które lubią bajki i są miłośnikami azjatyckich krain. Noszenie go przy swoim telefonie pomaga być rozpoznawalnym a autobusie, czy tramwaju. Nikt zapewne nie przejdzie obojętnie wobec zdziwionej pandy z pałeczkami w ręce.