Etui z nadrukiem wzór Kung Fu Panda Style

Etui z nadrukiem wzór Kung Fu Panda Style
Etui silikonowe z nadrukiem Lg K10 – Kung Fu Panda Styl – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Kung Fu Panda Style sprawdza się dobrze u osób, które trenują sztuki walki. Przedstawiona na obrazku Panda również je trenowała. Zainwestowanie w takie etui do telefonu to okazanie odrobiny poczucia humoru, które na pewno docenią znajomi. Bajkowa postać stoi na szczycie skały z wysoko podniesioną nóżką. Wzrok ma bojowy i gotowy do ataku. Wyraźnie widać, że nie warto z pandą zaczynać.

Etui z nadrukiem wzór Kung Fu Panda Style

Etui z nadrukiem wzór Kung Fu Panda Style to dobra propozycja dla tych, którzy jak sama panda nie idą na kompromisy i nie mówią sobie, że się nie da. Skoro Panda została mistrzem sztuk walki, to każdy może. Dla osób trenujących sztuki walki jest to bardzo dobra opcja na etui na telefon. Jednak sprawdza się świetnie też u tych, którzy cenią w sobie wolę walki i pokonywanie własnych słabości.
Etui z nadrukiem Kung Fu Panda Style jest niewątpliwie wskazane też dla dzieci i miłośników bajek, ponieważ jak wiele etui z tej serii, ukazuje postać bajkową. To przyjemne i miłe mieć zmyślone zwierzątko przy telefonie, które ukazało swoją wolę walki.