Etui z nadrukiem wzór królik Bugs

Etui z nadrukiem wzór królik Bugs
Etui silikonowe z nadrukiem Huawei Nova Królik Bugs – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór królik Bugs to jedne z najciekawszych etui z nadrukiem, które posiadają w sobie postać bajkową czy z kreskówki. Znany wszystkim królik Bugs ułożony jest tutaj w taki sposób, by jednocześnie nie zasłaniać logo producenta. Przezroczyste etui z nadrukiem staje się podkreśleniem oryginalnego wyglądu telefonu, zamiast jego przekreśleniem. Dbamy w ten sposób o ochronę sprzętu, a jednocześnie nadajemy mu indywidualnych cech, związanych z naszymi preferencjami.

Etui z nadrukiem wzór królik Bugs dla kogo?

Etui z nadrukiem wzór królik Bugs najczęściej wybierane jest przez mężczyzn. Niezależnie od wieku, bo lubią go i ci starsi, i młodsi. Najważniejszy jest dystans do siebie, poczucie humoru i chęć wyróżnienia się spośród oklepanych etui na telefon, które utrzymane są w stonowanych kolorach. Nadruk jest najlepszym sposobem na to, by się wyróżnić.
To etui z nadrukiem dobrze sprawdzi się też w formie prezentu dla dziecka, dla którego uroczy królik będzie zachęceniem do noszenia etui. Dzieci często zdejmują je z telefonów, przez co narażają je na zniszczenia. Wybierając etui z nadrukiem z bajek mamy pewność, że dziecku będzie się ono podobało. Z pewnością nie będzie zdejmować go z jego nowego telefonu przez długi czas.