Etui z nadrukiem wzór Kosmici

Etui z nadrukiem wzór Kosmici
Przezroczyste etui z nadrukiem LG K8 Kosmici – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Kosmici to zabawny motyw, który pasuje idealnie do wszystkich tych, którzy urodzili się z poczuciem humoru. Kosmici są tu przedstawieni w formie zabawny ludzików, którzy trzymają w swoich dłoniach lizaki lub siedzą na babeczkach. Ten słodki akcent sprawia, że najczęściej to etui z nadrukiem trafia w ręce kobiet. Nie wyklucza to jednak zainteresowania tym wzorem mężczyzn, dla których przez pasję do cukiernictwa etui jest idealnym połączeniem tego, co lubią z dość męskich akcentem, jakim są zabawne stworki.

Etui z nadrukiem wzór Kosmici dla kogo najlepiej?

Etui z nadrukiem wzór Kosmici nie jest kolorowe, a utrzymane w czarno-szarej kolorystyce. W ten sposób szczególnie ten wzór nie staje się dla płci męskiej wykluczony. Jest zabawny i poprzez jego poczucie humoru można zyskać wrażenie, że to ciekawy prezent dla bliskiej nam osoby.

Chroni przed uszkodzeniami a dodatkowo staje się wyjątkowym podkreśleniem naszych preferencji czy gustu. Wzory na etui są ku temu wyjątkowo dobrym sposobem. Wybór kosmitów niekoniecznie oznaczać musi, że jesteśmy żywo zainteresowani populacją pozaziemską. Jest to raczej sygnał na to, że mamy dystans do siebie i świata.