Etui z nadrukiem wzór Kłapouchy

Etui z nadrukiem wzór Kłapouchy
Etui z nadrukiem Kłapouchy – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Kłapouchy to przedstawienie jednego z bohaterów Kubusia Puchatka w niestandardowej formie. Ta właśnie postać jest najbardziej kontrowersyjną – Kłapouchego można albo kochać, albo nienawidzić. Jeśli ktoś oglądał Kubusia Puchatka, to wie, że ten wciąż smutny osiołek potrafił poruszyć serduszko lub wprawić w złość. Z jednej strony w swoim smutku i stałej melancholii był tak nieporadny i smutny, że chciało się go przytulić. Z drugiej mocno odstawał od reszty przyjaciół ze Stumilowego Lasu, którzy tryskali pozytywną energią. Dla niektórych było to drażniące.

Etui z nadrukiem wzór Kłapouchy dla kogo?

Etui z nadrukiem wzór Kłapouchy przedstawia osiołka w lekko odmiennej formie – przyczepiony do jego ogonka balonik unosi go, wznosząc aż na górną krawędź etui na telefon. Balonik jest czerwony i widać go zaledwie kawałek, co sugeruje, że osiołek będzie jeszcze leciał i leciał w górę…

Ten model etui z Kubusia Puchatka to propozycja nie tylko dla dzieci. Często wybierają ten wzór osoby dorosłe, które bajkę wspominają z własnego dzieciństwa lub nawet dziś są jej fanami.