Etui z nadrukiem wzór Jednorożec Unicorn

Etui z nadrukiem wzór Jednorożec Unicorn
Etui z nadrukiem Jednorożec Unicorn – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Jednorożec Unicorn przedstawia jednorożna z kolorowymi włosami. Widać zaledwie głowę jednorożca, co wyglada identycznie, jak portret. Całość utrzymana jest w kolorowych barwach, a najwięcej kolorów dostarczają włosy jednorożca.

Przeplatające się błękity, żółcie, błękity i czerwienie – wszystkie w pastelowych barwach – wyglądają bardzo ciekawie. Ten wzór etui spodoba się przede wszystkim dziewczynom, którym jednorożec kojarzyć się będzie z tym, co urocze i bajkowe. Pod głową jednorożca widoczny jest napis Magical, który oznacza magię. Nic w tym dziwnego, część osób uważa, że jednorożce są jedynie wymysłem bajek. Dla wielu wiąże się to z magią. Jednorożca poznać możemy po widocznym na głowie pojedynczym rogu. Ten tutaj przypomina rożek, taki sam, jaki daje się do lodów.

Etui z nadrukiem wzór Jednorożec Unicorn dla kogo?

Wybór etui z nadrukiem wzór Jednorożec Unicorn będzie idealny dla osób, które chcą wyróżnić swój telefon spośród pozostałych i chcą to zrobić w ciekawym, bajkowym stylu. W połączeniu z różnymi kolorami, które są tu widoczne.