Etui z nadrukiem wzór Fast Food

Etui z nadrukiem wzór Fast Food
Etui z nadrukiem Fast Food – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Fast Food przedstawia różnego rodzaju jedzenie: hamburgery, kawę, colę, pizzę, hot dogi i chińszczyznę. Wymienione potrawy i napoje są charakterystyczne dla jedzenia, które nazywamy „fast food” – od tempa, w jakim są przygotowywane. Na jedzenie w restauracji musimy czekać dość długo, a tu, wybierając się do jednej z sieciówek, które takie jedzenie proponują lub do budek z fast foodami, otrzymujemy wytęsknione jedzenie nawet w 5 minut!

Etui z nadrukiem wzór Fast Food dla kogo?

Nie trzeba zbyt długo zastanawiać się nad tym, czy są wielbiciele takiego jedzenia: są na pewno. To właśnie do nich kierowany jest wzór tego etui na telefon. Wygląda stylowo, jest wykonane w wysokiej jakości, dzięki czemu nadruk nie zmywa się, a każdy pojedynczy element jest wyraźny.

Etui z nadrukiem wzór Fast Food kupują osoby w różnym wieku. Najwięcej jest nastolatków, dla których fast foodowe jedzenie jest nie tylko samym jedzeniem, ale i symbolem XXI wieku. Nie brakuje też odzieży z elementami ich ukochanego jedzenia. Ten model etui sprawdza się również w formie upominku dla bliskiej nam osoby.