Etui z nadrukiem wzór Bajkowy Paryż

Etui z nadrukiem wzór Bajkowy Paryż
Etui z nadrukiem wzór Bajkowy Paryż – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Bajkowy Paryż to doskonały prezent dla miłośników Paryża. Stolica Francji podbija serca nie tylko ukochanych, choć i dla nich jest szczególnie wyjątkowym miejscem. To tam bardzo często młodzi panowie oświadczają się wybrankom serca. Tam też organizowane są śluby i wycieczki spragnionych widokiem słynnej wieży osób.

Etui z nadrukiem wzór Bajkowy Paryż dla kogo?

Etui z nadrukiem wzór Bajkowy Paryż przedstawa właśnie wieżę Eiffla. Całość stworzona jest w formie rysunku, gdzie sama wieża ma kolor różowy. Tło jest z kolei turkusowe, co tworzy ciekawe zestawienie kolorystyczne.

Etui na telefon z wieżą Eiffla dedykowane jest nie tylko tym, którzy Paryż kochają. Również osobom, które szukają czegoś słodkiego i uroczego. Poza samą wieżą na etui znajdują się też kolorowe serduszka. U dołu widzimy pasek biało-czarnych mniejszych pasków, który z góry ozdobiony jest kokardką. Takie ułożenie jednoznacznie wskazuje na to, że idealnym właścicielem tego etui z nadrukiem są przede wszystkim osoby płci żeńskiej – młodsze czy starsze.