Etui z nadrukiem wzór Avengers Never Give Up

Etui z nadrukiem wzór Avengers Never Give Up
Etui silikonowe z nadrukiem LG X Power Avengers Never Give Up – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Avengers Never Give Up to etui dla prawdziwych superbohaterów! Wywołuje zainteresowanie wszystkich tych, którzy chcieliby walczyć ze złem, móc ratować świat i przede wszystkim – nigdy się nie poddawać. Ostatni powód działa najsilniej, bo widoczny na etui z nadrukiem napis „never give up” silnie działa na wyobraźnię.

Etui z nadrukiem wzór Avengers Never Give Up

Wyobraźmy sobie, że ktoś czuje się bez sił, utracił wiarę w siebie i coś mu się nie udało. Wystarczy spojrzeć na spód telefonu i przypomnieć sobie chwilę, w którym to etui zakładał. Co wtedy myślał? I przede wszystkim co sobie wtedy obiecał? Oczywiście to, że nigdy się nie podda! I właśnie ta fraza „never give up” pozwala ruszyć do boju i walczyć dalej.

Etui z nadrukiem wzór Avengers Never Give Up pasuje do sportowców, którzy w trakcie każdego treningu walczą często z własnym ja, by nie poddać się i wytrwać do końca. Przyjemnie jest móc po skończonym wysiłku zobaczyć ten napis i poczuć wewnętrzną dumę, że wytrwało się i wszystko poszło tak, jak właściciel tego etui sobie założył. Siła myśli jest podobno równie silna, co czyny.