Etui z nadrukiem wzór Audrey Hepburn

Etui z nadrukiem wzór Audrey Hepburn
Przezroczyste etui z nadrukiem Huawei P9 Lite Audrey Hepburn – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Audrey Hepburn to już powoli tradycja, jeśli chodzi o wykorzystanie kobiecych wizerunków tych, które zasługują na wyróżnienie. Są to między innymi Marylin Monroe, ale i Audrey Hepburn widoczna na etui. Te etui z nadrukiem jednak zdecydowanie wyróżnia się spośród pozostałych, przez co doskonale sprawdzi się jako propozycja dla kobiet, które lubią być oryginalne.

Etui z nadrukiem wzór Audrey Hepburn bardziej szczegółowo

Z reguły smutna i przedstawiona w czarno-białej wersji Audrey zyskuje tu różowe włosy, a zamiast klasycznego papierosa, trzyma w dłoni… kolorowego lizaka! Wybór tego etui to świetna propozycja dla optymistek, patrzących na świat przez różowe okulary. Całość postaci Audrey przedstawiona jest na rzucającym się w oczy tle, które choć czarno-białe to nie szare, a w paski!

Etui z nadrukiem wzór Audrey Hepburn nie bez powodu jest więc wybierane przez wielbicielki oryginalności. Szybko staje się ciekawym gadżetem do telefonu, który poprzez unikalną formę, zyskuje w oczach nie tylko posiadaczki etui, ale i tych, którzy mają z nim styczność.