Etui z nadrukiem wzór Ariel Jack Daniels

Etui z nadrukiem wzór Ariel Jack Daniels to idealne etui dla wszystkich tych, którzy są miłośnikami tatuażu, piercingu oraz oczywiście Jacka Danielsa. Choć dla wielbicieli samej Arielki również znajdzie się miejsce. Doświadczenie mówi nam jednak, że należy kochać mocniejszy styl. Aby faktycznie chcieć mieć etui z nadrukiem, gdzie wzór to Ariel Jack Daniels.

Etui z nadrukiem wzór Ariel Jack Daniels
Etui silikonowe z nadrukiem iPhone 5/5s/se – ariel jack daniels

Zamienienie delikatnej i uroczej syrenki w dziewczynę taką, jak Ty lub Twoje koleżanki. To zgrabny sposób na to, by zbliżyć postacie bajkowe do dorastających już i zamieniających się w młodzież dzieci. Ten wzór polecany jest głównie dziewczynom ze względu na żeńską postać bajkową, jednak nie jest wykluczone, by używali go również chłopcy, jeśli mają taką ochotę.

Etui z nadrukiem wzór Ariel Jack Daniels

Etui z nadrukiem Ariel Jack Daniels rzuca się w oczy i wyraźnie podkreśla tożsamość z ostrzejszym stylem, gdzie tatuaże, kolczyki, czy nawet widoczne u Arielki tunele w uszach są czymś zupełnie normalnym, a nawet pożądanym. Czerwone włosy choć są stałym elementem syrenki, tu pełnią inną funkcję i oznaczają jeden z elementów tego stylu. Kolorowe włosy, a szczególnie czerwone, są najbardziej popularne, jako wyraz buntu.