Etui z nadrukiem Samsung Galaxy J7 2017

Etui z nadrukiem Samsung Galaxy J7 2017
Etui z nadrukiem na Samsung Galaxy J7 2017 – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem Samsung Galaxy J7 2017 to atrakcyjne połączenie najnowszych trendów z ochroną Twojego telefonu. Do wyboru ponad 150 ciekawych i wyjątkowych wzorów, wśród których każdy znajdzie nadruk odzwierciedlający jego gust.

Etui silikonowe z nadrukiem na Samsung Galaxy J7

Etui wykonane zostało z silikonu, dzięki czemu jest przyjemne w dotyku i proste do nałożenia. Z łatwością też możemy etui umyć, gdyby zaszła taka potrzeba. Wystarczy do tego jedynie lekko zwilżona chusteczka. W porównaniu z innymi materiałami silikon zbiera najmniej zanieczyszczeń, a poprzez to, że etui silikonowe z nadrukiem na Samsung Galaxy J7 jest przezroczyste, nie widać na etui śladów palców w trakcie korzystania z telefonu.

Dopasowane do potrzeb właścicieli telefonów Samsung Galaxy J7

Przezroczyste etui z nadrukiem do Samsung Galaxy J7 2017 stworzone zostało z myślą o tym właśnie modelu od producenta smartfonów Samsung. Dzięki temu każdy użytkownik zyskuje szybki i bezproblemowy dostęp do przycisków oraz złącz; bez konieczności zdejmowania etui można ładować telefon czy też słuchać muzyki poprzez podłączone do telefonu słuchawki. Specjalny otwór znajduje się również tam, gdzie Samsung Galaxy J7 2017 ma obiektyw aparatu.

Etui z nadrukiem Samsung Galaxy J7 2017 – ponad 150 wzorów do wyboru

Wśród dostępnych do wyboru wzorów etui z nadrukiem są m.in. bardzo modna obecnie motywy egzotyczne. Nie brakuje więc kolorowych kwiatów, egzotycznych ptaków czy zwierząt. Często wybieranymi wzorami są także te w koty – tutaj na miłośników tych zwierząt czekają wersje czarno-białe lub kolorowe. Na etui może znajdować się jeden kot lub więcej.
Zachęcamy do samodzielnego sprawdzenia przygotowanych propozycji. Wszystkie etui tworzone są w wysokiej jakości, co sprawia, że nadruk nie schodzi nawet po dłuższym czasie korzystania z etui, zachowując swój doskonały wygląd.