Etui z nadrukiem Music Is My Life

Etui z nadrukiem Music Is My Life
Etui na telefon z nadrukiem Music Is My Life – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem Music Is My Life zdobędzie serce każdego wielbiciela oraz wielbicielki muzyki. Z racji na kolor etui, który wpada trochę w róż, trochę fiolet, na pewno będzie to dobra propozycja dla kobiet. Niemniej, również mężczyźni mogą poczuć chęć zakupu tego etui, bowiem nadruk wcale nie jest utrzymany w damskim stylu. To uniwersalne, ciekawe etui, które stworzone zostało dla miłośników dobrych brzmień. Spodoba się osobom zajmującym się muzyką czy to zawodowo, czy to z pasji. Poza charakterystycznym napisem, który jednoznacznie podkreśla sens wybrania tego właśnie etui, widzimy jeszcze starą kasetę.
Dzięki niej etui z nadrukiem Music Is My Life wpada trochę w klimat lat 80. lub 90. Prezentuje się trochę retro, trochę disco.

Etui z nadrukiem Music Is My Life dla kogo?

Na pewno osobom, które zakochane są głównie w starszych brzmieniach, ten właśnie nadruk spodoba się szczególnie. Jeśli czujemy, że bliska nam osoba ucieszyłaby się z takiego zdobienia swojego telefonu i jednocześnie jego ochrony, możemy zdecydować się na podarowanie jej etui w formie prezentu.