Etui z nadrukiem LG G7 ThinQ

Etui z nadrukiem LG G7 ThinQ
Etui silikonowe z nadrukiem LG G7 ThinQ – sklep 4kom.pl

Korzystając codziennie z telefonu można przyzwyczaić się do jego wyglądu, ale od czasu do czasu warto popuścić wodze fantazji i wyposażyć swój smartfon w kolorowe i unikatowe etui z nadrukiem. Dzięki temu zyskasz zupełnie nowy wygląd telefonu, wyróżnisz go na tle dziesiątek takich samych futerałów i etui, a przy tym zabezpieczysz przed zniszczeniem.

Moda i ochrona

Ogromnym wyróżnikiem, który uczyni Twój telefon niepowtarzalnym i unikatowym, jest wybór spośród nawet 150 różnych wzorów dostępnych dla etui na telefon z nadrukiem LG G7. Wybieraj i przebieraj wśród grafik i obrazów znanych każdemu z kultury masowej lub wręcz przeciwnie! Wśród wzorów mniej popularnych, ale za to zachwycających prostotą i klasycznym minimalizmem. Etui doskonale sprawdzi się jako modny dodatek do smartfonu. Przy okazji uchroni telefon przed przypadkowym uszkodzeniem, zbiciem szybki, zarysowaniem obudowy czy nawet groźniejszymi upadkami.

Etui z nadrukiem LG G7 ThinQ jest idealne dopasowane

Telefon LG G7 to wyzwanie dla projektantów zajmujących się tworzeniem etui, futerałów i silikonowych ochron na obudowę, ponieważ posiada niestandardowe umiejscowienia aparatu, przycisków i gniazd wejściowych. Nasze etui z nadrukiem LG doskonale sobie radzi z tym problemem i jest idealnie dopasowane do telefonu. Przyciski nie są zasłonięte, wyświetlacz pozostaje całkowicie widoczny. Natomiast gniazda ładowania czy wejścia na karty SD i pamięci można spokojnie używać bez zdejmowania etui. Zadbaj o swój telefon LG G7 i wyposaż go w unikatowe i wytrzymałe etui z wybranym przez siebie nadrukiem.