Etui z nadrukiem Honor 10

Etui z nadrukiem Honor 10
Etui silikonowe z nadrukiem Honor 10 – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem Honor 10 to propozycja przygotowana z myślą o właścicielach telefonów, dla których prócz wyglądu, liczy się również praktycznie zastosowanie. W przypadku tej marki etui jest przede wszystkim akcesorium ochronnym, które pomaga utrzymać telefon z dala od zarysowań, zniszczeń i wszelkiego rodzaju uszkodzeń. Natomiast dzięki modnemu i kolorowemu nadrukowi przyciągającemu wzrok jest jednocześnie elementem o typowo ozdobnym charakterze.

Etui z nadrukiem Honor 10 posiada prawie nieścieralny nadruk

Warto zwrócić uwagę na doskonałej jakości nadruk wykonywany na silikonowej powłoce. Ponieważ w przeciwieństwie do wielu zamienników na rynku nie ściera się łatwo i cieszy oczy przez długie miesiące. Kupując etui z nadrukiem do Honor 10 ma się więc pewność, że trafia do nas produkt nie tylko najlepszej klasy, ale i wytrzymały, którego najważniejsze elementy kolorystyczne i estetyczne nie ulegną szybkiej degradacji. Etui posiada oczywiście odpowiednie i profilowane wycięcia na kamery i flash, przez co z telefonu można korzystać w pełni bez przymusowego ściągania ochrony każdorazowo do zrobienia zdjęcia czy nakręcenia filmiku.

Gwarancja zadowolenia

Nieścierany i wytrzymały nadruk to oczywiście nie wszystko, ponieważ etui Honor 10 to również wysoka jakość samego wykonania. Optymalnie dobrane tworzywo pozwala na częstą i długotrwałą eksploatację bez szkodliwego wpływu na samo etui oraz telefon. Produkt zachowuje swoje ochronne właściwości i doskonale zapobiega wszelkiej maści zarysowaniom oraz zabrudzeniom. Zwykle pojawiają się one na tylnej części smartfonów.