Etui z nadrukiem Drapiący Kot

Etui z nadrukiem Drapiący Kot
Etui na telefon z nadrukiem Drapiący Kot – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem Drapiący Kot to utrzymane w klasycznych kolorach etui, na jakim widzimy ustawionego do nas tyłem kota, który swoje pazurki wbija w ścianę. Wyraźnie widoczny jest ślad po tych pazurkach. Kot jest koloru czarnego, a na silikonowym etui o przezroczystym tle prezentuje się bardzo ładnie.

Etui nie tylko dobrze wygląda, ale i dzięki swojej wysokiej jakości chroni przed uszkodzeniem nasz sprzęt. Warto o tym pamiętać, kiedy decydujemy się na zakup etui. Wybór wzoru, który nam się podoba, powoduje jednocześnie, że chętniej z tego etui korzystamy. Jest to też zresztą uzasadnione – jeśli mamy coś, co nam się podoba, chcemy spoglądać na to jak najczęściej.

Etui z nadrukiem Drapiący Kot dla kogo?

Etui z nadrukiem wzór Drapiący Kot podoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jak się okazuje, nie tylko zapalonym kociarzom. Czasem decydują się na jego zakup osoby, które wewnętrznie czują, że – podobnie jak kot – mają w sobie drapieżność i zdecydowanie. Ślady pazurków kota ciągną się już od samej góry i kończą po złączeniu z jego palcami przy łapkach.