Etui z nadrukiem do LG Q6

Etui z nadrukiem do LG Q6
Etui z nadrukiem na LG Q6 – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem do LG Q6 świetnie sprawdzi się jako ochrona telefonu przed uszkodzeniami oraz sposób na wyróżnienie go spośród innych. Z pomocą modnego wzoru można podkreślić swój styl, wyrazić osobowość lub podzielić się z innymi swoją pasją. Do wyboru czeka ponad 150 różnych wzorów wśród których są między innymi nadruki zabawne, stylowe czy bardziej uniwersalne. Doskonałe również jako prezent dla bliskiej osoby.

Etui silikonowe z nadrukiem do LG Q6 – zawsze czyste i przyjemne w dotyku

Dzięki temu, że etui wykonane zostało z silikonu, jego czyszczenie jest proste, a w trakcie użytkowania nie musimy martwić się o to, że etui nam się np. połamie. Silikon dobrze chroni przed rysami na obudowie telefonu oraz mniejszymi zniszczeniami, które mogłyby być spowodowane upadkiem telefonu z niewielkiem odległości. Dodatkową zaletą etui silikonowego z nadrukiem do LG Q6 jest również fakt, że łatwo i szybko może być ono zdjęte oraz nałożone w każdej sytuacji. Obecnie silikonowe etui jest jednym z najczęściej wybieranych do codziennego użytkowania.

Etui z nadrukiem do LG Q6 ponad 150 wzorów do wyboru na Twój telefon!

Etui z nadrukiem do LG Q6 zostało idealnie dopasowane do tego właśnie modelu telefonu. Dzięki temu nie musimy martwić się o to, że etui odbierze nam sprawność użytkowania LG Q6. Etui jest w pełni funkcjonalne, dzięki wykonanym odpowiednim wycięciom na złącza czy np. obiekt aparatu. Każdy, kto pragnie zapewnić sobie komfort korzystania z telefonu przy jednoczesnym dostarczeniu mu ochrony powinien wybierać dopasowane pod dany model etui.

Wśród dostępnych ponad 150 wzorów są między innymi zabawne koty, stylowe i zgodne z najnowszymi trendami wzory listków lub egzotycznych kwiatów, a także wiele kolorowych owoców. Szeroki wybór umożliwi każdemu dopasowanie wzoru bezpośrednio pod swój gust lub zainteresowania.