Etui z nadrukiem wzór Słodkości Babeczki

Etui z nadrukiem wzór Słodkości Babeczki
Etui z nadrukiem Xiaomi Redmi Note 3/ 3 Pro Słodkości babeczki – sklep 4kom.pl

Etui z nadrukiem wzór Słodkości Babeczki idealne dla cukierniczki? Okazuje się, że nie tylko! Ten model etui z nadrukiem zdobywa niesamowitą popularność u kobiet, które niekoniecznie zajmują się wyrobami cukierniczymi. Często są po prostu ich wielkimi fankami!

Etui przez swoje kolory zyskuje bardzo kobiecy akcent – dodanie różu i odrobiny lukru szybko sprawia, że można nabrać wrażenia, że właścicielka telefonu w takim etui jest równie słodka, co ono samo. Jest kolorowe, zabawne i po prostu ładne, stąd jego tak silna popularność.

Etui z nadrukiem wzór Słodkości Babeczki idealny na prezent

Etui z nadrukiem wzór Słodkości Babeczki doskonale sprawdzi się w formie prezentu dla ukochanej osoby. Z okazji urodzin, Walentynek czy Dnia Kobiet. Może to być też prezent bez okazji, jeśli wiemy, że nasza wybranka właśnie zakupiła nowy telefon. To etui z nadrukiem jest na tyle sprytnie wykonane, że nie zasłania całego oryginalnego designu telefonu. Jest przezroczyste, co pozwala utrzymać oryginalny kolor i jedynie wzbogacić go o dodatkowe elementy. Babeczki z pewnością są doskonałym wyborem.