Etui na telefon z własnym zdjęciem

Etui na telefon z własnym zdjęciem to świetny pomysł na prezent lub sposób, by wyróżnić swój telefon spośród wielu pozostałych. W ten sposób łączymy ochronę telefonu z jego ozdobieniem dodatkowo. Dla tych, którzy nie chcą wybierać wśród gotowych propozycji, przygotowano specjalną ofertę etui z własnym zdjęciem. Jak je wykonać oraz gdzie znaleźć odpowiednie do tego narzędzie?

Prosto i szybko – zrób etui na telefon z własnym zdjęciem

Wykonanie etui z własnym zdjęciem nie jest wcale trudne. Możliwe jest do zamówienia na stronie z dostępnym kreatorem do tworzenia własnego etui. Tam wybierać możemy spośród wielu różnych kolorów, tekstów, które chcemy, by znalazły się na etui, oraz nadruków. Są gotowe szablony do wyboru oraz jest też możliwość wgrania własnej grafiki, w tym przypadku zdjęcia. Etui z nadrukiem wykonywane jest w wysokiej jakości, dzięki czemu zdjęcie zachowuje swój pierwotny wygląd, prezentując się bardzo estetycznie. Dzięki możliwości wyboru dodatkowych nadruków możemy stworzyć wyjątkowe połączenie swojego zdjęcia z dowolnymi napisami, np. wtedy, kiedy dajemy takie etui na telefon w formie prezentu, możemy używać wspólnego zdjęcia i dać dopisek „przyjaciółki na zawsze” itp.

Kreator prowadzi nas krok po kroku, co sprawia, że wykonywanie takiego etui nie sprawia żadnego problemu. Zlecenie jego wykonania realizowane jest szybko, dzięki czemu już po kilku dniach otrzymujemy gotowe etui na telefon ze zdjęciem do domu lub odbieramy we wskazanym w trakcie składania zamówienia miejscu.

Dlaczego warto mieć etui na telefon ze zdjęciem

Możliwość stworzenia nadruku z własnym zdjęciem sprawia, że etui staje się naprawdę wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Nikt z pewnością nie ma takiego samego, bo to zaprojektowaliśmy samodzielnie. Etui na telefon ze zdjęciem pozwala nam połączyć ochronę telefonu, tak dla niego ważną, z zadbaniem przy tym o jego estetykę. Dzięki temu możemy wspominać miłe chwile ze zdjęcia za każdym razem. Kiedy spojrzymy tylko na etui, na którym znajduje się czy to zdjęcie z wakacji, czy zdjęcie z ukochaną nam osobą. To, które ze zdjęć wybierzemy, również zależy tylko od nas, dlatego ostateczny efekt w pełni staje się naszą decyzją, a my otrzymujemy dokładnie takie etui, jakie chcemy.