Etui na telefon, a może glamour?

W ostatnim czasie rządzi szlachetny minimalizm. My jednak przedstawiamy Ci dzisiaj genialne połączenie stylu i funkcjonalności. Coraz częściej dokonujemy płatności za pośrednictwem telefonu, Ty też? Jeśli tak to portfel pełni głownie rolę miejsca na istotne paragony i karty płatnicze. A co jeśli powiemy Ci, że case na telefon i portfel możesz połączyć w jedno i do tego w stylowy sposób?

https://4kom.pl/pl/products/etui-z-klapka-portfel-wallet-do-apple-iphone-7-8-se-2020-marble-45868.html?gclid=Cj0KCQjw7MGJBhD-ARIsAMZ0eeuiolyU5H2VdPGK8xy4ZPincddn237qRAaxrHHN0QDyw8-Wf5_Yt00aAkt8EALw_wcB

Jedyne w swoim rodzaju, z pięknie wykonanym nadrukiem, etui na telefon – tu w odsłonie dla iPhone’a 7/8. Delikatny wzór na ekoskórze to styl sam w sobie. Ten futerał łączy funkcję etui i portfela. Znajdziesz w nim miejsce na wszystkie przydasie, karty płatnicze oraz banknoty. Cudownie zaprojektowany będzie idealnym dopełnieniem Twojej torebki. Ależ my lubimy taki rodzaj akcesoriów GSM, który gwarantuje ochronę telefonów i oferuje dodatkowo coś więcej. Sprawdź inne ciekawe rozwiązania akcesoriów do urządzeń mobilnych, które czekają na Ciebie na 4kom.pl, bo to właśnie tam odkryliśmy ten genialny gadżet.